
Team, specialismen en taken
Een overzicht van alle teamleden vindt u hier, of via het hoofdmenu onder het kopje "Het team". Hier vindt u ook terug wie voor welke groep staat.
Specialismen
Binnen het team van De Klimroos zijn veel verschillende specialisten die samen met de directie en leerkrachten zorgen voor een goede ondersteuning aan het kind, de ouder/verzorger of collega.
Voor een beschrijving van de verschillende specialistische taken kijkt u in de schoolgids in de paragrafen 4.2 en 4.8.
Interne begeleider |
Bouwcoördinatoren Margot Karman en Yvonne Nieuwkerk Jolanda van Tilburg en Maria Moerkens Ad Nuijten |
Onderwijsassistentes |
Vakdocent theater |
Vakdocent muziek |
Vakdocent bewegingsonderwijs |
Relaxkids coach |
Reken- en dyscalculiespecialist |
Taal- en dyslexie specialist |
Coördinator Bouw! en Dyslexiesoftware Kurzweil |
Meer- en hoogbegaafdheidspecialist |
Gedragsspecialist/SOVA/VIB/Taakspel |
Coördinator welbevinden en anti-pestcoördinator |
Vertrouwenspersoon |
ICT-coördinator |
Stage-coördinator |
Cultuur-coördinator |
Verkeer-coördinator |
Lees-coördinator |
ARBO/BHV-coördinator |
AVG-coördinator |
Scholing
Nieuwe ontwikkelingen en inzichten maken het noodzakelijk dat leerkrachten zich voortdurend moeten blijven scholen. Deze nascholing vindt meestal buiten lesuren plaats. Het kan zijn dat de scholing onder lestijd plaatsvindt. In dat geval is er een vervanger aanwezig in de groep. Naast individuele nascholing zijn er ook studiemomenten voor het hele team. Deze kunnen gaan over ontwikkelingen binnen het onderwijs, het zoeken van een nieuwe methode of het aanpassen van doelstellingen van de school. Soms gebeurt dit met behulp van externe instanties. Het volledige team is dan aanwezig. Een aantal keren is dit na lestijd, maar als er meer tijd nodig is kunnen hiervoor ook studiedagen ingepland worden. De kinderen zijn dan vrij. Deze studiedagen zijn in de jaarkalender opgenomen.
Platinadijk 25
4706 LK Roosendaal
0165-534287
info@nulldeklimroos.nl